Kurumsal

Sektörümüzde 25 yıllık deneyim ve tecrübeyi yeni ürünlerle taçlandırmanın gururunu ve sevincini yaşıyoruz. Evinizin, banyonuzun vazgeçilmez ürünleri olacak olan Kuntbay duşakabin ve jakuzi modellerine ait ürünlerin seri üretimi kendi fabrikamızda üretilmektedir.

Günümüzün en popüler iletişim aracı olan internet vasıtasıyla sizlere profesyonel hizmet vermeyi amaçlıyor, her türlü sorunuza anında cevap verebiliyoruz. Günümüz bilgisayar teknolojilerini ürünlerimize entegre ederek kolay ve ergonomik kullanımları hizmetinize sunmaktayız.

Toplu projelerimizde talep edilmesi durumunda 3 boyutlu gerçeğe yakın birebir ölçülü çizimlerimizle görseller hazırlayabiliriz. Siz değerli müşterilerimize 2015 fiyatları ile kaliteli ürünleri daha uygun fiyata aracısız tedarik edebilmektedir.

Kuntbay ailesi olarak türkiye'de yapı malzemeleri ürünlerinde müşterilerimize uygun fiyatlarda ürün tedarik etmekteyiz . Endüstriyel tasarım ve faydalı model patent müracaatları firmamıza ait ürünlerimizle kalitenin ve kullanım rahatlığının keyfini sürmeniz dileklerimizle.

Bayilik İçin Bize Ulaşın!

Tüm Türkiye'ye Uygun Şartlarda Bayilikler Veriyoruz.

Günümüzün en popüler iletişim aracı olan internet vasıtasıyla sizlere profesyonel hizmet vermeyi amaçlıyor, her türlü sorunuza anında cevap verebiliyoruz. Günümüz bilgisayar teknolojilerini ürünlerimize entegre ederek kolay ve ergonomik kullanımları hizmetinize sunmaktayız. Toplu projelerimizde talep edilmesi durumunda 3 boyutlu gerçeğe yakın birebir ölçülü çizimlerimizle görseller hazırlayabiliriz.